Textil och konstmaterial. Stämplade. En arm lös. Slitage, fläckar. (Höjd ca.16)
5 200 SEK | 2023-04-02 08:08 |
5 000 SEK | 2023-04-02 11:10 |
4 400 SEK | 2023-04-01 22:54 |
2 300 SEK | 2023-03-31 15:49 |
1 700 SEK | 2023-03-31 04:34 |
400 SEK | 2023-03-31 00:39 |
300 SEK | 2023-03-30 21:04 |
100 SEK | Startpris |