Järn och trä. Monogramsignerad och daterad 1960. (138x35)
1 500 SEK | 2023-04-02 12:05 |
1 400 SEK | 2023-04-02 12:01 |
900 SEK | 2023-04-02 11:26 |
700 SEK | 2023-04-02 10:59 |
100 SEK | Startpris |