Med Sachsmotor, 48cc, 1hk, 2-växlad. Originalskick. Slitage, småskador, kedjeskydd saknas, lackkompletteringar. Fungerade innan intagandet i museet, funktion garanteras ej. Säljes ur samlingarna från nostalgimuseet Mopedum, tidigare i Nynäshamn.
6 000 SEK | 2023-04-02 11:58 |
5 800 SEK | 2023-04-02 10:02 |
4 000 SEK | 2023-04-01 16:56 |
3 800 SEK | 2023-04-01 15:03 |
3 000 SEK | 2023-04-01 12:29 |
2 500 SEK | 2023-03-31 22:12 |
2 100 SEK | 2023-03-31 16:34 |
2 000 SEK | 2023-03-31 13:21 |
1 500 SEK | 2023-03-30 22:09 |
100 SEK | Startpris |