Majolika. Med reliefdekor. Fot med flertal dekoravslag. Ytterfodret med nagg och krackelering. (Totalhöjd 90, diameter 30)
1 600 SEK | 2023-04-02 11:59 |
1 500 SEK | 2023-04-02 11:53 |
400 SEK | 2023-04-02 08:53 |
200 SEK | 2023-04-01 21:23 |
100 SEK | 2023-03-31 19:00 |
100 SEK | Startpris |