Underglasyrblå dekor av bl.a. lejon. Kantnagg med spricka. Fotring med naggar. Repor. (Diamteer 18,5)
450 SEK | 2023-03-31 21:41 |
400 SEK | 2023-04-01 20:44 |
100 SEK | Startpris |