Olja på duk, gårdsbild. Signerad och daterad 1926. Duk med reva. (39x35)
4 400 SEK | 2023-04-02 10:44 |
4 200 SEK | 2023-04-02 11:59 |
2 300 SEK | 2023-03-31 21:08 |
2 200 SEK | 2023-03-31 20:15 |
1 200 SEK | 2023-03-31 16:51 |
100 SEK | Startpris |