Olja på plåtskiva, biblisk scen. Slitage, ställvis med färgbortfall. (21x16)
2 300 SEK | 2023-04-02 11:48 |
2 200 SEK | 2023-04-02 09:50 |
1 000 SEK | 2023-04-01 16:53 |
1 000 SEK | 2023-04-02 02:37 |
750 SEK | 2023-04-01 13:45 |
450 SEK | 2023-03-31 15:31 |
150 SEK | 2023-03-30 20:01 |
100 SEK | 2023-03-30 19:50 |
100 SEK | Startpris |