Olja på duk, interiör med mansfigur. I samtida ram. Flera dukhål. Krackelering, färgbortfall. Ram med dekorbortfall. (59x46)
750 SEK | 2023-04-02 11:46 |
750 SEK | 2023-04-02 11:48 |
650 SEK | 2023-04-02 10:09 |
350 SEK | 2023-04-01 09:07 |
250 SEK | 2023-04-02 00:26 |
150 SEK | 2023-03-31 07:44 |
100 SEK | 2023-03-30 19:08 |
100 SEK | Startpris |