Porslinsmålning. Figurscen. Signerad. Inramad. Hörnskador. (8x9,5)
1 300 SEK | 2023-04-02 12:04 |
1 200 SEK | 2023-04-02 11:52 |
1 100 SEK | 2023-04-02 10:58 |
450 SEK | 2023-04-01 20:28 |
350 SEK | 2023-04-01 08:26 |
150 SEK | 2023-03-30 20:10 |
100 SEK | 2023-03-30 20:05 |
100 SEK | Startpris |