Bemålat lergods. Stämplad. Några nagg. (Höjd 43)
5 000 SEK | 2023-04-02 11:50 |
4 800 SEK | 2023-04-02 10:31 |
3 600 SEK | 2023-04-01 22:48 |
2 700 SEK | 2023-04-01 18:35 |
1 500 SEK | 2023-04-01 09:07 |
1 500 SEK | 2023-04-01 10:48 |
1 300 SEK | 2023-03-31 22:27 |
1 100 SEK | 2023-03-31 18:01 |
700 SEK | 2023-03-31 16:38 |
550 SEK | 2023-03-31 15:29 |
350 SEK | 2023-03-31 09:36 |
300 SEK | 2023-03-30 20:36 |
300 SEK | 2023-03-31 08:00 |
150 SEK | 2023-03-30 22:31 |
100 SEK | Startpris |