Mattallrikar 9st, djupa tallrikar 5+1, förrättstallrikar 10st, kaffekoppar 3st, kaffefat 2st, kakfat samt assietter 5st. Bruksslitage, repor, enstaka nagg. (Största diameter 26,5)
950 SEK | 2023-04-01 15:26 |
900 SEK | 2023-03-31 23:08 |
450 SEK | 2023-03-31 22:19 |
250 SEK | 2023-03-31 18:52 |
200 SEK | 2023-03-31 17:23 |
150 SEK | 2023-03-31 16:00 |
100 SEK | 2023-03-31 11:47 |
100 SEK | Startpris |