Olja på pannå, mansporträtt. Signerad. (13x11,5)
650 SEK | 2023-04-02 11:48 |
600 SEK | 2023-04-02 12:00 |
450 SEK | 2023-04-02 11:57 |
200 SEK | 2023-04-02 09:55 |
150 SEK | 2023-03-31 18:41 |
100 SEK | Startpris |