Olja på pannå, stadsbild. Signerad. (23,5x32)
1 500 SEK | 2023-04-02 11:53 |
1 400 SEK | 2023-04-02 11:32 |
1 300 SEK | 2023-04-02 11:27 |
900 SEK | 2023-04-02 11:28 |
800 SEK | 2023-04-02 09:29 |
650 SEK | 2023-04-01 08:02 |
450 SEK | 2023-03-31 13:14 |
400 SEK | 2023-03-31 17:51 |
300 SEK | 2023-03-30 19:24 |
250 SEK | 2023-03-30 22:17 |
100 SEK | Startpris |