Med handmålad dekor och skrivtecken. Tillverkningsdefekter, lock med lagning, glasyrsprickor, fläckar, mynningsnaggar. (Höjd 21)
450 SEK | 2023-04-02 12:03 |
400 SEK | 2023-04-02 12:03 |
300 SEK | 2023-04-01 23:38 |
200 SEK | 2023-03-31 22:21 |
100 SEK | 2023-03-30 20:06 |
100 SEK | Startpris |