Spade, daterad 1810. Blåsinstrument samt spjut. Slitage, nötningar, rost, mindre skador. (Längsta längd 160)
1 200 SEK | 2023-03-31 13:02 |
1 100 SEK | 2023-04-02 10:45 |
700 SEK | 2023-04-01 22:13 |
150 SEK | 2023-03-30 19:19 |
100 SEK | 2023-03-30 19:04 |
100 SEK | Startpris |