Akvarell, höstlandskap. Signerad och daterad 89. (38x33)
500 SEK | 2023-04-02 11:45 |
500 SEK | 2023-04-02 11:47 |
400 SEK | 2023-04-01 00:58 |
150 SEK | 2023-03-31 22:45 |
100 SEK | 2023-03-31 19:16 |
100 SEK | Startpris |