Akvarell, bäck. Signerad och daterad 89. Inramad. (33x45)
400 SEK | 2023-04-02 11:58 |
350 SEK | 2023-04-02 11:45 |
300 SEK | 2023-04-02 09:32 |
100 SEK | 2023-03-31 19:16 |
100 SEK | Startpris |