Akvarell, landskap med vattendrag. Signerad och daterad 89. Inramad. (32x44)
550 SEK | 2023-04-02 11:42 |
500 SEK | 2023-04-02 11:46 |
400 SEK | 2023-04-01 00:59 |
400 SEK | 2023-04-02 11:14 |
100 SEK | 2023-03-31 19:15 |
100 SEK | Startpris |