Olja på duk, motiv från Falu gruva. Signerad. (23x18)
2 600 SEK | 2023-04-02 11:57 |
2 500 SEK | 2023-04-02 11:51 |
1 500 SEK | 2023-04-02 08:28 |
1 400 SEK | 2023-04-02 11:01 |
300 SEK | 2023-03-31 01:08 |
100 SEK | Startpris |