Olja på pannå, porträtt av dam. Signerad. Delvis lös i ram. (44x63)
550 SEK | 2023-04-02 11:21 |
500 SEK | 2023-04-01 22:35 |
400 SEK | 2023-04-02 06:19 |
150 SEK | 2023-03-31 10:47 |
100 SEK | Startpris |