Graverad samedekor. Delvis förgyllda. Bruksslitage. (Skedarnas längd 11, vikt 200g.)
950 SEK | 2023-04-01 11:04 |
900 SEK | 2023-04-01 12:14 |
400 SEK | 2023-03-31 18:35 |
250 SEK | 2023-03-31 15:25 |
150 SEK | 2023-03-31 17:03 |
100 SEK | Startpris |