Olja på träskiva, havsbild med båtar. Signerad och daterad 97. Ram med dekorskador. (17,5x23)
650 SEK | 2023-04-02 10:10 |
600 SEK | 2023-04-02 11:37 |
400 SEK | 2023-03-31 21:14 |
300 SEK | 2023-03-31 02:03 |
150 SEK | 2023-03-30 20:08 |
100 SEK | Startpris |