Blyertsteckning, "Höstdis". Signerad och daterad 1925. (17x26)
6 800 SEK | 2023-04-01 15:55 |
6 600 SEK | 2023-04-02 11:39 |
6 200 SEK | 2023-04-02 07:28 |
3 200 SEK | 2023-03-31 20:15 |
3 000 SEK | 2023-03-31 21:23 |
1 800 SEK | 2023-03-31 19:28 |
1 600 SEK | 2023-03-31 13:47 |
500 SEK | 2023-03-30 19:56 |
150 SEK | 2023-03-31 08:27 |
100 SEK | Startpris |