Olja på duk, kroginteriör. Duklagningar, retuscher, färgbortfall. (34x44)
500 SEK | 2023-04-02 11:47 |
500 SEK | 2023-04-02 11:55 |
250 SEK | 2023-04-02 09:41 |
150 SEK | 2023-03-31 20:50 |
100 SEK | 2023-03-30 20:07 |
100 SEK | Startpris |