I form av medeltida riddare. Stämplad, undertill med otydliga skrivtecken. Baljan lös. Ytslitage. (Höjd 15, vikt 274g.)
2 100 SEK | 2023-04-02 11:56 |
2 000 SEK | 2023-04-01 11:49 |
1 700 SEK | 2023-04-01 15:18 |
1 500 SEK | 2023-03-31 15:20 |
1 200 SEK | 2023-03-31 21:36 |
1 000 SEK | 2023-03-31 15:18 |
500 SEK | 2023-03-31 09:52 |
200 SEK | 2023-03-31 13:20 |
100 SEK | 2023-03-30 22:28 |
100 SEK | Startpris |