Olja på duk, motiv från Falun. Signerad. (44x36)
850 SEK | 2023-04-02 11:51 |
800 SEK | 2023-04-02 09:34 |
750 SEK | 2023-03-31 21:25 |
700 SEK | 2023-03-31 21:08 |
450 SEK | 2023-03-31 13:13 |
100 SEK | Startpris |