Svepask, daterad 1861 samt svepask, ådringsmålad. Originalmålade. Slitage, enstaka sprickor. (Längd 33-55)
800 SEK | 2023-04-02 11:58 |
750 SEK | 2023-04-02 11:47 |
650 SEK | 2023-04-02 11:37 |
250 SEK | 2023-04-01 09:23 |
150 SEK | 2023-03-31 20:50 |
100 SEK | 2023-03-31 07:46 |
100 SEK | Startpris |