Olja på dukpannå, landskap. Signerad och otydligt daterad. Färgbortfall. (24x36)
400 SEK | 2023-04-02 11:27 |
350 SEK | 2023-04-02 10:18 |
300 SEK | 2023-04-02 08:40 |
250 SEK | 2023-03-31 21:13 |
200 SEK | 2023-04-01 20:21 |
100 SEK | 2023-03-30 19:46 |
100 SEK | Startpris |