Med handmålad dekor och förgyllning. Moccakoppar med fat 6st samt sockerskål med lock. Ett fat med lagning. Mindre förgyllningsslitage. (Kopparnas höjd 5, diameter 7)
750 SEK | 2023-04-02 12:06 |
700 SEK | 2023-04-02 12:06 |
650 SEK | 2023-04-01 14:17 |
400 SEK | 2023-03-31 21:08 |
350 SEK | 2023-03-31 21:24 |
100 SEK | Startpris |