Bemålade. Skador, slitage. (Höjd 18-24,5)
400 SEK | 2023-04-02 12:02 |
350 SEK | 2023-04-02 09:36 |
300 SEK | 2023-04-02 11:51 |
100 SEK | 2023-03-31 20:16 |
100 SEK | Startpris |