Rostfritt stål. Matgafflar 30st, matknivar 29st, matskedar 8st, bordsknivar 12st, bordsskedar 15st, smörgåsgafflar 18st, fruktknivar 11st, smörknivar 4st, smörgåsknivar 4st, kaffeskedar 10st, smörhundar 2st samt serveringsdelar 11st. Något varierande storlekar. Bruksslitage, bl.a. med repor.
2 500 SEK | 2023-04-02 11:45 |
2 400 SEK | 2023-04-01 15:29 |
2 000 SEK | 2023-04-02 11:25 |
1 600 SEK | 2023-04-02 08:54 |
1 200 SEK | 2023-03-31 21:09 |
1 000 SEK | 2023-03-31 19:03 |
900 SEK | 2023-03-31 15:49 |
450 SEK | 2023-03-31 14:59 |
200 SEK | 2023-03-31 11:52 |
100 SEK | 2023-03-30 20:10 |
100 SEK | Startpris |