Carborundumetsning, figurkomposition. Signerad och numrerad. Bladet något buligt. Inramad. (Bladmått 63x53)
800 SEK | 2023-04-02 12:03 |
750 SEK | 2023-04-02 12:02 |
600 SEK | 2023-04-02 11:49 |
350 SEK | 2023-03-31 15:28 |
250 SEK | 2023-03-31 10:52 |
100 SEK | Startpris |