Med reliefdekor. Slitna mästarstämplar. Repor, mindre bristning. (Längd 13,5, vikt 37g.)
400 SEK | 2023-04-02 10:10 |
350 SEK | 2023-04-01 22:16 |
300 SEK | 2023-04-01 09:44 |
100 SEK | 2023-03-30 19:45 |
100 SEK | Startpris |