Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Konturerat brätte. Bruksslitage. (Längd 35,5)
1 500 SEK | 2023-03-31 21:18 |
1 400 SEK | 2023-04-02 12:04 |
1 000 SEK | 2023-03-31 20:20 |
750 SEK | 2023-03-31 17:57 |
100 SEK | 2023-03-31 17:44 |
100 SEK | Startpris |