Grönglaserad med dekor av växter. Lagningar. Enligt uppgift tidigare proveniens Art director Ivar Björnberg (1934-2021). (Diameter 21)
8 200 SEK | 2023-03-30 17:44 |
8 000 SEK | 2023-03-31 21:38 |
2 200 SEK | 2023-03-31 21:27 |
250 SEK | 2023-03-31 15:39 |
150 SEK | 2023-03-30 19:53 |
100 SEK | Startpris |