Skulpterad och delvis bemålad trä. Avslut i form av drakhuvud, med infattade kulor. Signerad. Ytslitage. (Längd 23,5)
2 400 SEK | 2023-04-02 11:46 |
2 300 SEK | 2023-04-02 12:05 |
1 600 SEK | 2023-04-02 09:57 |
1 400 SEK | 2023-04-02 09:42 |
700 SEK | 2023-04-01 22:15 |
400 SEK | 2023-04-01 04:55 |
350 SEK | 2023-04-01 10:10 |
150 SEK | 2023-03-31 16:47 |
100 SEK | 2023-03-31 16:04 |
100 SEK | Startpris |