Olja på duk, strandbank. Signerad. (37x45)
1 600 SEK | 2023-04-02 11:54 |
1 500 SEK | 2023-04-02 11:24 |
1 100 SEK | 2023-04-02 11:06 |
1 000 SEK | 2023-04-01 19:10 |
1 000 SEK | 2023-04-02 10:46 |
900 SEK | 2023-04-01 22:32 |
650 SEK | 2023-04-01 11:47 |
500 SEK | 2023-04-01 11:37 |
300 SEK | 2023-03-31 14:17 |
250 SEK | 2023-03-31 14:26 |
100 SEK | Startpris |