Med handmålad dekor och förgyllning. Bruksslitage, bl.a. med dekornötningar. (Diameter 22)
1 800 SEK | 2023-03-31 21:29 |
1 700 SEK | 2023-04-02 11:58 |
1 300 SEK | 2023-03-31 21:18 |
850 SEK | 2023-03-31 12:14 |
100 SEK | 2023-03-31 00:32 |
100 SEK | Startpris |