Skulptur i bemålad trä, "Flugsnappare". Signerad och daterad 1984. (Höjd 7,5)
2 600 SEK | 2023-04-02 11:45 |
2 500 SEK | 2023-03-31 18:47 |
2 100 SEK | 2023-03-31 19:25 |
900 SEK | 2023-03-30 21:58 |
850 SEK | 2023-03-30 20:03 |
800 SEK | 2023-03-30 19:58 |
100 SEK | Startpris |