Träskuren fågel, "Talgoxe". Signerad och daterad 1984. (Höjd 6,5)
1 300 SEK | 2023-04-02 08:34 |
1 200 SEK | 2023-03-30 19:35 |
1 000 SEK | 2023-03-31 21:46 |
100 SEK | Startpris |