Träskuren fågel, "Kungsfågel". Signerad och daterad 1984. (Höjd 10,5)
2 700 SEK | 2023-04-02 11:54 |
2 600 SEK | 2023-04-02 11:54 |
2 000 SEK | 2023-04-01 18:26 |
1 900 SEK | 2023-04-02 10:33 |
1 600 SEK | 2023-03-31 17:49 |
1 600 SEK | 2023-03-31 18:31 |
1 100 SEK | 2023-03-31 17:27 |
600 SEK | 2023-03-31 15:49 |
100 SEK | Startpris |