Olja på träskiva, allmogeinteriör. Signerad och daterad 1899. Ramskador. Mindre färgbortfall. (45x53)
3 600 SEK | 2023-03-11 21:44 |
3 400 SEK | 2023-03-12 11:21 |
3 000 SEK | 2023-03-12 09:34 |
1 000 SEK | 2023-03-10 09:50 |
800 SEK | 2023-03-11 17:47 |
500 SEK | 2023-03-11 07:31 |
200 SEK | 2023-03-10 19:50 |
100 SEK | 2023-03-09 18:51 |
100 SEK | Startpris |