Bronserat och förgyllt. Krönt med rosett. Urtavlan märkt Isak Mobeck, Norrköping. Färgbortfall, dekorlagningar, ett dekorbortfall. (Höjd 90)
850 SEK | 2023-03-10 15:29 |
800 SEK | 2023-03-12 11:55 |
600 SEK | 2023-03-11 11:27 |
200 SEK | 2023-03-11 08:23 |
100 SEK | 2023-03-09 21:10 |
100 SEK | Startpris |