Kvinnoporträtt. Stämplad, signerad. (18,5x13)
1 400 SEK | 2023-03-12 12:06 |
1 300 SEK | 2023-03-12 11:50 |
600 SEK | 2023-03-12 09:50 |
550 SEK | 2023-03-11 22:21 |
500 SEK | 2023-03-11 12:52 |
100 SEK | 2023-03-09 22:38 |
100 SEK | Startpris |