Boett i silver. Emaljerad urtavla. Med nycklar. Urtavlans kant med stötmärke. Boett med bulor, slitage, skyddsboett med lagningar. (Klockans diameter 52mm)
1 400 SEK | 2023-03-12 11:53 |
1 300 SEK | 2023-03-12 11:43 |
600 SEK | 2023-03-11 22:59 |
500 SEK | 2023-03-10 12:04 |
150 SEK | 2023-03-10 09:35 |
100 SEK | 2023-03-09 21:37 |
100 SEK | Startpris |