Mässing och glas. Emaljerad urtavla. Nyckel finns. Ytslitage, repor, ett sidoglas med kantavslag. (Höjd 12)
1 400 SEK | 2023-03-12 12:06 |
1 300 SEK | 2023-03-12 11:57 |
600 SEK | 2023-03-11 13:17 |
300 SEK | 2023-03-10 16:05 |
250 SEK | 2023-03-10 12:03 |
150 SEK | 2023-03-10 14:16 |
100 SEK | Startpris |