Med datumangivelse. Förgyllt armband. Går ej, armband med skador, repor, boettens baksida med gravyr. (Diameter 35mm)
5 400 SEK | 2023-03-09 19:08 |
5 200 SEK | 2023-03-12 00:15 |
4 800 SEK | 2023-03-10 09:37 |
1 300 SEK | 2023-03-10 07:41 |
350 SEK | 2023-03-09 22:47 |
250 SEK | 2023-03-09 22:21 |
150 SEK | 2023-03-09 21:53 |
100 SEK | Startpris |