Förgyllt hänge i form av kattdjur. Bruksslitage. (Kedjans längd 44)
550 SEK | 2023-03-12 08:36 |
500 SEK | 2023-03-12 10:06 |
250 SEK | 2023-03-11 21:08 |
200 SEK | 2023-03-11 09:57 |
150 SEK | 2023-03-10 21:33 |
100 SEK | 2023-03-09 22:52 |
100 SEK | Startpris |