Olja på duk, interiör med figurer. Osignerad. Krackelering, kant med spikhål, mindre färgbortfall. (25x20)
1 300 SEK | 2023-03-12 03:09 |
1 200 SEK | 2023-03-10 09:49 |
1 200 SEK | 2023-03-11 17:43 |
700 SEK | 2023-03-11 08:50 |
350 SEK | 2023-03-09 19:24 |
100 SEK | 2023-03-09 18:50 |
100 SEK | Startpris |