Med handmålad dekor och förgyllning. Förgyllningsslitage, fatet med kantnagg. (Koppens höjd 4,5, diameter 9,5)
850 SEK | 2023-03-12 11:56 |
800 SEK | 2023-03-12 06:46 |
750 SEK | 2023-03-12 03:07 |
200 SEK | 2023-03-09 19:32 |
150 SEK | 2023-03-09 22:41 |
100 SEK | Startpris |